MŚ Kadetów, Bartosz Bućko: Myślę, że wynik pierwszego seta był kluczem do rozstrzygnięcia reszty meczu

Artykuł pochodzi z http://www.s-w-o.pl

Bartek Bućko

Biało-czerwoni przegrali z Chińczykami dzisiejszy półfinał i już jutro zawalczą o brąz mistrzostw świata! Zapraszamy do lektury pomeczowej konferencji prasowej.

     Yu Yaochen, kapitan reprezentacji Chin:

Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa nad silnym zespołem, jakim jest Polska. Są oni bardzo wysocy i było nam bardzo ciężko atakować przez ich wysoki blok. Zagraliśmy na bardzo dobrym poziomie i byliśmy bardzo zjednoczeni.

Jutro będzie bardzo ciężkie spotkanie. Rosja jest mistrzem Europy i zespołem ze znakomitymi umiejętnościami. Mam nadzieję, że potrafimy grać na wysokim poziomie i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, próbując wygrać.

     Bartosz Bućko, kapitan reprezentacji Polski:

Myślę, że wynik pierwszego seta (32:30) był kluczem do rozstrzygnięcia reszty meczu. Gratulacje dla Chin.

     Ju Genyin, trener reprezentacji Chin:

Oba zespoły dobrze się zaprezentowały, nawet jeśli to my wygraliśmy spotkanie. Mieliśmy dużo szczęścia, wygrywając czwartą partię, ponieważ nasza drużyna straciła wiele energii. Polacy grali dobrze w defensywie i dobrze zagrali gracze z numerami 8 (Bućko) i 11 (Śliwka).

Jutro zrobimy wszystko, co w naszej mocy przeciwko Rosji.

     Wiesław Czaja, trener reprezentacji Polski:

Chcę pogratulować Chinom, świetnemu zespołowi. Dziś wykorzystali oni nasze zagrywki i problemy w przyjęciu. Jutro rozegramy z Iranem bitwę o brązowy medal.

Author: admin

Share This Post On

Leave a Reply