MŚ Kadetów, Bartosz Bućko: Myślę, że możemy pokonać Chiny i, dlaczego nie, wygrać te rozgrywki!

Biało-czerwoni triumfowali dziś nad Francuzami i zakwalifikowali się do półfinałów, gdzie zmierzą się z reprezentacją Chin! Zapraszamy do lektury konferencji prasowej po meczu z „Trójkolorowymi”!

Artykuł pochodzi z http://www.s-w-o.pl/

przerwa

     Bartosz Bućko, kapitan reprezentacji Polski:

Czuję się znakomicie i wszyscy w naszym zespole są szczęśliwi ze zwycięstwa i przepustki do półfinałów. Nasza drużyna poprawiała grę z meczu na mecz. Myślę, że możemy pokonać Chiny i, dlaczego nie, wygrać te rozgrywki. Mam nadzieję, że zagramy jeszcze lepiej przeciwko Chinom z mniejszą ilością błędów.

     Thomas Nevot, kapitan reprezentacji Francji:

Nie zagraliśmy tak, jak tego oczekiwaliśmy. Mieliśmy nadzieję na odbycie dobrego meczu jak dzień wcześniej i awansowanie do półfinałów. Czujemy się w związku z tym bardzo smutni, lecz jednocześnie rozgrywki jeszcze się nie skończyły, a my chcemy zakończyć na piątym miejscu, które nie jest złe.

    Wiesław Popik, trener reprezentacji Polski:

Chcę pogratulować wszystkim graczom z mojego zespołu meczu, który dzisiaj rozegrali przeciwko dobrej drużynie, jaką jest Francja. Rozegramy trudne spotkanie przeciwko Chinom w półfinałach, ale jesteśmy do tego przygotowani. Naszym celem jest wygranie jednego z medali.

     Slimane Belmadi, trener reprezentacji Francji:

Polska zagrała bardziej konsekwentnie niż my. Dziś mieliśmy wzloty i upadki. Chwilami graliśmy lepiej, ale kiedy indziej już nie tak dobrze. Popełniliśmy wiele błędów w kluczowych momentach setów.

Author: admin

Share This Post On

Leave a Reply