Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/jtproject/domains/revpar.pl/public_html/wp-content/themes/Nexus/core/_et_core_version.php) is not within the allowed path(s): (/home/jtproject/domains/bartoszbucko.pl:/tmp:/var/tmp:/home/jtproject/.tmp:/home/jtproject/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/jtproject/domains/bartoszbucko.pl/public_html/wp-content/themes/Nexus/core/init.php on line 122
Juniorzy trenują w Krośnie przed mistrzostwami świata - Bartosz Bućko

Juniorzy trenują w Krośnie przed mistrzostwami świata

Kadra prowadzona przez Jakuba Bednaruka przygotowuje się do najważniejszej imprezy sezonu, jaką będą wrześniowe mistrzostwa świata. Miejscem treningów młodych siatkarzy jest Krosno, a zgrupowanie zakończą mecze sparingowe.

Od poniedziałku kadra juniorów trenuje w Krośnie. Cykl treningów zwieńczony zostanie meczami sparingowymi z reprezentacją Brazylii. Te odbędą się 8, 10 i 12 sierpnia w hali MOSiR. To kolejny etap przygotowań do mistrzostw świata w Tijuanie i Mexicali, które będą rozgrywane w terminie od 11 do 21 września. Polacy znaleźli się w grupie B zawodów, a ich rywalami będą reprezentacje USA, Rosji i Argentyny. Dwójka najlepszych zespołów w grupie awansuje do 1/8 turnieju.

Kadra juniorów na zgrupowanie w Krośnie:
rozgrywający: Krzysztof Bieńkowski, Jan Firlej, Marcin Komenda
atakujący: Bartłomiej Lipiński, Paweł Gryc
środkowi: Marcin Kania, Bartłomiej Lemański, Jakub Lewandowski, Bartłomiej Mordyl, Jakub Zwiech
przyjmujący: Bartosz Bućko, Dominik Depowski, Jan Fornal, Paweł Halaba, Kamil Semeniuk, Rafał Szymura
libero: Kacper Piechocki, Jakub Popiwczak

 

źródło: pzps.pl

Author: admin

Share This Post On

Leave a Reply