Bartosz Bućko: spodziewaliśmy się trudnego meczu

W sobotę Stal Nysa po zaciętym boju pokonała MCKiS Jaworzno 3:2 w meczu 6. kolejki 1. Ligi. Aktualnie podopieczni Krzysztofa Stelmacha z dorobkiem 14 punktów zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. – Spodziewaliśmy się trudnego meczu – powiedział Bartosz Bućko, MVP ostatniego spotkania.

Faworytem sobotniego meczu w Jaworznie byli siatkarze Stali. To to zajmowali wyższą lokatę w ligowej tabeli. Jednak warto dodać, że jaworznianie od początku sezonu bardzo dobrze czują się we własnej hali. Do 27 paźdzernika nie przegrali w swoim obiekcie żadnego meczu. Pogromcą zawodników MCKiS okazała się drużyna z Nysy.

– Przyjeżdżając do Jaworzna spodziewaliśmy się trudnego meczu. Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że jaworznianie na swojej hali dysponują bardzo dobrą zagrywką. W sobotę to potwierdzili. Dołożyli do tego dobrą obronę i atak. W związku z tym to był naprawdę ciężki mecz. Cieszymy się tym bardziej z tego zwycięstwa – powiedział Bartosz Bućko, przyjmujący zespołu gości.

Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. O zwycięstwie podopiecznych Krzysztofa Stelmacha zadecydowała zimna głowa w końcówkach setów.

– Mamy w składzie doświadczonych zawodników. Na pewno miało to bardzo duży wpływ na to, że udało się nam wygrać ten sobotni mecz – podkreślił MVP mecz.

Po 6. kolejkach 1. Ligi Stal Nysa ma na swoim koncie 14 punktów i zajmują drugie miejsce w ligowje tabeli.

– Straciliśmy jeden punkt, ale do wszystkiego podchodzimy spokojnie. Rozgrywki 1. Ligi dopiero się rozpoczęły. Cały czas idziemy do przodu, ogrywamy się i docieramy się na boisku. Naprawdę fajnie, że udało się nam wygrać kolejne spotkanie – zakończył Bućko.

 

źródło: 1liga.pls.pl

Author: admin

Share This Post On

Leave a Reply